poniedziałek, 23 Czerwiec 2014

Bezpłatne badania płodności dla mężczyzn z okazji Dnia Ojca!

Bycie tatą to wyjątkowa rola w życiu mężczyzny. Dziś obchodzimy coroczne święto – Dzień Ojca. Z tej okazji Klinika Bocian w ramach przypominania idei kampanii „TATA – najważniejsze słowo dla mężczyzny” przekazuje 40 bezpłatnych badań nasienia.

20

Temat niepłodności dla wielu mężczyzn jest wstydliwy i ciężko ich namówić na profilaktyczne badania. Tymczasem jest to choroba, która może dotknąć każdego. Bardzo ważne jest zdiagnozowanie jej jak najwcześniej.

W Polsce problem niepłodności jest stwierdzany u około 15% par. W oparciu o dane epidemiologiczne przyjęto, że w równym stopniu, tj. po około 40% przypadków, przyczyną niepłodności jest czynnik męski i żeński, pozostałe zaś 20% dotyczy obojga partnerów. Kampania TATA, miała na celu przełamanie stereotypu, że problem niepłodności dotyczy tylko kobiet. Z okazji Dnia Ojca chcemy przypomnieć te idee i zaprosić panów do naszych klinik na bezpłatne badania – mówi dr Grzegorz Mrugacz, dyrektor medyczny Klinik Leczenia Niepłodności „Bocian”.

Akcja skierowana jest do wszystkich mężczyzn, którzy chcą dowiedzieć się jakie mają szansę na naturalne poczęcie dziecka. Badania określają ilość plemników, ich ruchliwość i kondycję. Są one szczególnie ważne u panów znajdujących się w tzw. grupach ryzyka: palących papierosy, mający siedzący tryb życia i noszących ciasną bieliznę.

Aby zapisać się na bezpłatne badania w dogodnym terminie, należy zadzwonić do jednego z oddziałów Kliniki i powołać się na kampanię „TATA – najważniejsze słowo dla mężczyzny”.

 

Czytaj więcej:

Wawalove.pl

PulsMedycyny.pl

Superexpress.pl

Blog: Koszt in vitro po refundacji

Marzec 16, 2014
g_mrugacz_blog

W moim poście przybliżę Państwu ile rzeczywiście kosztuje in vitro w naszej klinice po refundacji oraz jakie są koszty procedur realizowanych na zasadach komercyjnych.
W ramach rządowego programu refundacji in vitro, każda para ma prawo skorzystać z trzech prób procedury wspomaganego rozrodu…

Czytaj wpis

Posty naszego zespołu

bpietrzycki_min

dr Bartosz Pietrzycki

Czy badania USG są niebezpieczne dla płodu? Jakich zasad powinien przestrzegać lekarz wykonujący USG?

ibolkun_min

Igor Bołkun

Jak działa embrioskop? W jaki sposób pomaga wybrać najlepsze zarodki do transferu?

ejasinska_min

dr Elwira Jasińska

Czym jest zespół hiperstymulacji jajników? Jakie są jego objawy?

bkowalska_min

dr Bożena Kowalska

Jak radzić sobie z dolegliwościami w pierwszych dniach macierzyństwa?

icoico

dr med. Grzegorz Mrugacz

Jak Polki walczą z niepłodnością? Co sądzą o in vitro i naprotechnologii?

Załaduj więcej publikacji

Copyright © 2014 Klinikabocian.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone