czwartek, 12 Czerwiec 2014

Akcja „Płodne Dni” za nami!

W czerwcu odbył się ostatni dzień akcji „Płodne Dni”, podczas którego diagnozowały swoją płodność, wykonując bezpłatnie badania „Pakietu Kobiecego” w jednej z warszawskich klinik. W odpowiedzi na duże zainteresowanie akcją, inicjatorzy kampanii zorganizowali konkurs, w którym można wygrać voucher na badania.

 

Pierwsze efekty kampanii „Płodna Polka” są już widoczne. Dzięki dniom bezpłatnych badań, wiele kobiet dowiedziało się, przez jak długo będą mogły zostać mamami. Inicjatywa Fundacji „Nadzieja dla zdrowia” z pomocą materiałów, które opracowuje oraz organizowanych akcji, skutecznie edukuje Polki w tematach związanych z ciążą.

Odzew społeczeństwa na kampanię jest bardzo duży. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy znacząco wzrosła ilość pań zgłaszających się do naszej Kliniki na badania „Pakietu Kobiecego”. Dostajemy wiele pytań od kobiet, które po przeczytaniu danych raportu „Płodna Polka”, zaczęły interesować się swoją płodnością. Cieszę się, że kampania spełnia swój główny cel – podnosi świadomość Polek w zakresie konieczności wykonywania badań diagnozujących gospodarkę hormonalną. Pozwoli to skuteczniej walczyć z problemem niepłodności wśród polskich par, który jest bardzo niepokojący – mówi dr Grzegorz Mrugacz, dyrektor medyczny Kliniki Leczenia Niepłodności „Bocian”.

Blog: Koszt in vitro po refundacji

Marzec 16, 2014
g_mrugacz_blog

W moim poście przybliżę Państwu ile rzeczywiście kosztuje in vitro w naszej klinice po refundacji oraz jakie są koszty procedur realizowanych na zasadach komercyjnych.
W ramach rządowego programu refundacji in vitro, każda para ma prawo skorzystać z trzech prób procedury wspomaganego rozrodu…

Czytaj wpis

Posty naszego zespołu

bpietrzycki_min

dr Bartosz Pietrzycki

Czy badania USG są niebezpieczne dla płodu? Jakich zasad powinien przestrzegać lekarz wykonujący USG?

ibolkun_min

Igor Bołkun

Jak działa embrioskop? W jaki sposób pomaga wybrać najlepsze zarodki do transferu?

ejasinska_min

dr Elwira Jasińska

Czym jest zespół hiperstymulacji jajników? Jakie są jego objawy?

bkowalska_min

dr Bożena Kowalska

Jak radzić sobie z dolegliwościami w pierwszych dniach macierzyństwa?

icoico

dr med. Grzegorz Mrugacz

Jak Polki walczą z niepłodnością? Co sądzą o in vitro i naprotechnologii?

Załaduj więcej publikacji

Copyright © 2014 Klinikabocian.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone