sobota, 05 Kwiecień 2014

Kasia Burzyńska w kampanii "Płodna Polka"

Pogłoski o ciąży Katarzyny Burzyńskiej spowodowała jej niedawna wypowiedź Jestem bardzo szczęśliwa mogąc przyznać, że będę mamą! . W rzeczywistości gwiazda bierze udział w kampanii społecznej „Płodna Polka”, której celem jest promowanie badań diagnozujących płodność kobiety – Pakietu Kobiecego.

340-artykul

W obecnych czasach macierzyństwo – w pogoni za karierą – często schodzi na drugi plan, a z każdym rokiem szanse na dziecko maleją. Poprzez kampanię „Płodna Polka” zachęcamy kobiety do wykonywania badań Pakietu Kobiecego, by mogły przyznać, że będą w przyszłości mamami” – mówi Katarzyna Burzyńska.

Kampania społeczna „Płodna Polka” to inicjatywa, której celem jest promocja badań „Pakietu kobiecego” (badań AMH, FSH oraz USG połączonych z konsultacją z lekarzem specjalistą w dziedzinie niepłodności) diagnozujących płodność kobiety i określających ilość czasu pozostałego na poczęcie dziecka, pozwalając na świadome zaplanowanie macierzyństwa. Szacuje się, że problem niepłodności dotyka już około 15% par. Jedną z przyczyn bezpłodności jest zbyt późna decyzja o założeniu rodziny połączona z wczesnym wejściem w okres przekwitania. Misją kampanii jest ograniczenie ilości par mających problem z poczęciem dziecka poprzez zachęcanie do diagnozowania czynników, które utrudniają lub uniemożliwiają zajście w ciążę. Kampania jest organizowana przez Fundację „Nadzieja dla zdrowia” przy wsparciu merytorycznym dr Grzegorza Mrugacza, wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu, dyrektora medycznego Kliniki Leczenia Niepłodności „Bocian”. Została objęta patronatami: Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu, Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek i Położnych, Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych oraz Przewodniczącego Rady Miasta Białystok.

Katarzyna Burzyńska – znana z niezwykłej energii prezenterka telewizyjna. Karierę rozpoczynała w MTV Polska, gdzie trafiła dzięki konkursowi „MTV Łowi”, który miał wyłonić nowych prezenterów. Prowadziła m.in. „Hit Generator” z Beatą Sadowską na antenie TVP2 oraz cykl „Ulica” z Tomaszem Jacykowem w Dzień Dobry TVN. Ponadto można było ją oglądać w programie „Z tyłu sceny” w Polsat Cafe. Obecnie związana jest z Pytaniem na Śniadanie, gdzie prowadzi magazyn „Czerwony dywan”.

 

Blog: Koszt in vitro po refundacji

Marzec 16, 2014
g_mrugacz_blog

W moim poście przybliżę Państwu ile rzeczywiście kosztuje in vitro w naszej klinice po refundacji oraz jakie są koszty procedur realizowanych na zasadach komercyjnych.
W ramach rządowego programu refundacji in vitro, każda para ma prawo skorzystać z trzech prób procedury wspomaganego rozrodu…

Czytaj wpis

Posty naszego zespołu

bpietrzycki_min

dr Bartosz Pietrzycki

Czy badania USG są niebezpieczne dla płodu? Jakich zasad powinien przestrzegać lekarz wykonujący USG?

ibolkun_min

Igor Bołkun

Jak działa embrioskop? W jaki sposób pomaga wybrać najlepsze zarodki do transferu?

ejasinska_min

dr Elwira Jasińska

Czym jest zespół hiperstymulacji jajników? Jakie są jego objawy?

bkowalska_min

dr Bożena Kowalska

Jak radzić sobie z dolegliwościami w pierwszych dniach macierzyństwa?

icoico

dr med. Grzegorz Mrugacz

Jak Polki walczą z niepłodnością? Co sądzą o in vitro i naprotechnologii?

Załaduj więcej publikacji

Copyright © 2014 Klinikabocian.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone